U SHITTEN Fellne per golf 4 te gti s

Shitet nga: Privat 10 Dhj 21:56 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Fushë Kosovë
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
Shes fellnee per golf 4 te gti s
205-55-16
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim