VW

Shitet nga: Isa Burrniku 26 Shk 13:36 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

1 980 EUR

Komuna: Fushë Kosovë
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
Vetura eshte shume e mire, e servisuar.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim