bandash 14me kapak orgjinal komplet per golf 4 ..

Shitet nga: gani 08 Pri 20:46 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

45 EUR

Komuna: Fushë Kosovë
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
Shiten bandash 14 me kapak orgjinal komplet per golf 4 me 5 shtrafa
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim