bandasha për Audi

Shitet nga: albonit 24 Nën 16:25 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

30 EUR   50 EUR

Komuna: Fushë Kosovë
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
shiten bandasha 15 për Audi me 5 shtrafa
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim