fellen per bmw

Shitet nga: fellne per bmw 04 Nën 11:36 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

233 EUR

Komuna: Fushë Kosovë
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
shes fellne per bmw 17 me goma veres
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim