fellne 17-she shiten a po ndrrohen me 16-sh

Shitet nga: Kushtrim 10 Pri 22:43 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Fushë Kosovë
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
Jan shum te mira nuk dridhin as sen super ion
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim