fellne golf 4

Shitet nga: besnik 18 Maj 16:20 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Fushë Kosovë
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
fellnet jan shum te rujtne jan ardh nga ch
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim