fellne goma

Shitet nga: besnik 05 Gsh 06:59 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Fushë Kosovë
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
Fellne 14, 15.16, 17, goma etj
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim