fellne me goma

Shitet nga: Memi 24 Nën 13:15 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

90 EUR

Komuna: Fushë Kosovë
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
Fellne me goma te veres jan te balancura 15she me 4 shrafa ju mirpresum nr.tel. 044998085 ose 049857749.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim