fellne per opel

Shitet nga: fellne 02 Tet 21:06 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

100 EUR

Komuna: Fushë Kosovë
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
Shiten dy par fellne R15 dhe R14 qmimi asht me marrveshje
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim