fellne

Shitet nga: xhevat 30 Nën 21:46 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

100 EUR

Komuna: Fushë Kosovë
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
shes fellne 15 -she pa goma jan perfect boj ndrrim edhe me fellne tjera 13- she
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim