fellne

Shitet nga: xhevat 20 Shk 22:58 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

100 EUR

Komuna: Fushë Kosovë
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
shes fellne 15she jan perfect ose i ndrroj me fellne 13 she
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim