goma 19 255/40/19/ &265/35/20

Shitet nga: besnik 30 Dhj 09:48 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Fushë Kosovë
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
goma good jeyar 255/40/19 m.s java 19 ..2013 gomat jan shum te rujtne dhe 285/45/19 brigstone verore jan shum rujtne. 2013 viti
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim