goma 205 55 16

Shitet nga: nexhat 05 Pri 01:26 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

40 EUR

Komuna: Fushë Kosovë
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
Shes 2 goma 205 55 16 t'veres
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim