goma 225 55 16 ContiEcoContact CP t'verës

Shitet nga: bb 25 Pri 15:42 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Fushë Kosovë
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
shes Goma nje sezon te perdorura
Firma ContiEcoContact
nr 225 55 16
thuajse t reja.
urgjent
qmimi me marrveshje.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim