guma

Shitet nga: ....... 17 Sht 22:28 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Fushë Kosovë
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
shiten gumat nr.225\45R17 jon 2 copa tardhuna nga zvicrra tdimrit
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim