shes 2 goma 205/55/r16

Shitet nga: leutrim 11 Mar 21:16 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Fushë Kosovë
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
shes 2 cop goma te profilit 205/55/r16 jan te buta dhe te mira
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim