shes 4 goma 175/70/14 xix jon

Shitet nga: Berat 18 Sht 05:11 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

30 EUR

Komuna: Fushë Kosovë
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
Shes gomat e reja 175/70/14 SAVA jon te dimrit
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim