shes fellne te shkodes fabija

Shitet nga: bekimi 23 Mar 13:29 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

200 EUR

Komuna: Fushë Kosovë
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
Shes fellne me guma te shkodes fabia
Jan 14 me 5 bulona
Jan orogjinal te shkodes
Jan te rujtne dhe shum te mira
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim