shes fellne urgjent

Shitet nga: xeni 03 Maj 17:01 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

30 EUR   55 EUR

Komuna: Fushë Kosovë
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
Urgjend shes fellne 14 she me 4 vrima per golf bor audi pikap etj 4 copa norml kan nevoj pak per ndreqje
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim