shes guma me bandash per mercedes

Shitet nga: guma 23 Mar 14:18 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Fushë Kosovë
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
205/65 r15
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim