shesim kastofon per golf 5 dhe 6 original

Shpallja e kompanisë. Shitet nga: unikonzum 09 Gsh 13:12 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Fushë Kosovë
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
shesim kastofon per golf 5 dhe 6 original
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim