shiten goma

Shitet nga: Adnan 11 Pri 15:43 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Fushë Kosovë
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
shiten goma te veres nr 205 60 16
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim