shitenn gumat

Shitet nga: ... 02 Sht 22:55 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Fushë Kosovë
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
shiten gumat jon dy copa tdimrit tardhuna nga zvicrra nr.225\45 R17
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim