shitet Goma

Shitet nga: ilir 19 Gsh 14:57 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

20 EUR

Komuna: Fushë Kosovë
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
Shes 1gom osht e rujtne kogja mir.
ka profil; 235/40/18

viber: +37745520524
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim