urgjent shiten

Shitet nga: fellne 18 Mar 20:01 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Fushë Kosovë
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
Shes fellnet shum pak jon te perdorne 3 jon me goma 1 esht pa gom jon te rujtne shum si dhe sjon te domtune kerkund me nje fal jon si me kan te reja
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim