Auto radio per golf apo te tjera vetura

Shitet nga: Fati 17 Dhj 10:11 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

55 EUR

Komuna: Fushë Kosovë
Pajisje : Pajisje zëri dhe video për makina
Auto radio per vetura volkswagen golf audi touran etj. cd kanjeher nuk e lexon
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim