KASETOFON LG

Shitet nga: Agon 16 Jan 11:01 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

40 EUR

Komuna: Fushë Kosovë
Pajisje : Pajisje zëri dhe video për makina
Shes urgjent kasetofon LG-M2500R
MP3 & CD
Punon shum mir si ne radio Mp3 dhe CD


Qmimi i diskutushëm : 40€
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim