Kasetfon Sony

Shitet nga: Mustaf 14 Mar 12:00 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

45 EUR

Komuna: Fushë Kosovë
Pajisje : Pajisje zëri dhe video për makina
Shese kasetfon sony ashte shume i rujten edhe shum i mire shihe ne foto shka posedone mp3 usb 45w4 wma aac cdx-gt33u. Qitu i ka
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim