Kasetofon

Shitet nga: arjanit 08 Pri 10:19 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

20 EUR

Komuna: Fushë Kosovë
Pajisje : Pajisje zëri dhe video për makina
shitet kasetofoni i sapo ardhur nga anglia i pa perdorur ne gjendje shum te mir
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim