Kasetofon LG mp3 CD

Shitet nga: lg 01 Jan 00:00 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

35 EUR

Komuna: Fushë Kosovë
Pajisje : Pajisje zëri dhe video për makina
Shes urgjent kasetofon LG-M2500R
MP3 & CD
Punon shum mir si ne radio Mp3 dhe CD Qmimi ( 35€ ) i diskutushëm
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim