Kasetofon

Shitet nga: Jeti 13 Gsh 20:47 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

65 EUR   75 EUR

Komuna: Fushë Kosovë
Pajisje : Pajisje zëri dhe video për makina
Shes kasetofon me usb, aux (kabell qe sherben me u lidh me telefon ) si dhe cd
Punon fenomenal ka nje ze shum te mir dhe te kjart . Kasetofoni eshte perdor shumë pak .
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim