Kastofon

Shitet nga: Besjani 28 Jan 21:16 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

65 EUR

Komuna: Fushë Kosovë
Pajisje : Pajisje zëri dhe video për makina
JVC me usb aux iardhur nga jasht
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim