Kenwood

Shitet nga: Radio 08 Pri 10:23 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

120 EUR

Komuna: Fushë Kosovë
Pajisje : Pajisje zëri dhe video për makina
Shes kastefonin ne gjendje te mir shum i ka te gjitha ne rregull aux blotooth vide dvd dvix usb une shitje urgjent flm qmimi 120€
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim