Radi dvd

Shitet nga: Ali 15 Jan 16:56 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

260 EUR

Komuna: Fushë Kosovë
Pajisje : Pajisje zëri dhe video për makina
Radi me cd edhe dvd me ekrant qe hin edhe del , usb, blutouth krejt i ka bon per krejt modelet e kerrev
Qmimi 250€

049888428
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim