Radio per vetur AEG 100x4 me qip cd

Shitet nga: liridon 06 Mar 15:19 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

45 EUR

Komuna: Fushë Kosovë
Pajisje : Pajisje zëri dhe video për makina
shes radion aeg 100x4 per vetura ne gjendje shum te mir shum pak e perdorur thuje e re volum dhe bas per bufera dhe pajaqall .me garancion .bej edhe ndrrim me telefona .kontaktoni 045 545 100 viber 37745545100
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim