Radio

Shitet nga: Tosi 14 Jan 16:07 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Fushë Kosovë
Pajisje : Pajisje zëri dhe video për makina
Radio Audiowox me DVD , Touch , CD , Memory Card etj..
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim