Smadhuse zeri (pajaqall)

Shitet nga: Fisi 24 Shk 10:19 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

55 EUR   65 EUR

Komuna: Fushë Kosovë
Pajisje : Pajisje zëri dhe video për makina
Shes pajqallen e firmes majestik esht model i ri dhe shumm e fort e ardhun nga jasht
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim