mp 3

Shitet nga: agron 07 Jan 13:25 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

60 EUR

Komuna: Fushë Kosovë
Pajisje : Pajisje zëri dhe video për makina
shes kasetofonin per gollf 5
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim