smadhus zeri [pajaqall]

Shitet nga: fisi 18 Shk 10:21 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

65 EUR

Komuna: Fushë Kosovë
Pajisje : Pajisje zëri dhe video për makina
shes pajaqallen e firmes majestik model i ri esht shum e fort veq sa um ka ardh nga italija
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim