BATERI PER VETURA TE PERDORUR

Shitet nga: ENIS 23 Mar 10:29 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Fushë Kosovë
Pajisje : Pjesë rezerve
SHES BATERI PER VETURA TE PERDORUR 90 AMPERA DHE 74 AMPERA
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim