Auto Servis dhe Auto Pjesë

Shitet nga: Auto Servis ILI 18 Shk 13:09 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Fushë Kosovë
Pajisje : Pjesë rezerve
Shesim te gjitha pjeser rezerve te wolksvagen CADDY dhe Seat INCA..!!
Veturat jan te importuara nga gjermania dhe vendet tjera.. Te gjitha pjeset tona kan garancion..
Servisi gjendet ne Sllatine te Madhe(afer aeroportit) - Fushe Kosove.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim