Auto pjes golf 4 bora 110 kw

Shitet nga: Auto pjes 16 Shk 13:12 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Fushë Kosovë
Pajisje : Pjesë rezerve
Auto pjes golf 4. Bora
Branik
Interkuller me sigures
Karrika lekur
Karik
Depacira
Zglloba
Llanjaka
Flutra
Kompresor
Vakum me esp
E shum qka tjeter golf 4 bora
Karavan dhe limos in+377 044 600 619
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim