Auto pjes golf 4

Shitet nga: Auto pjes golf 4 05 Dhj 10:11 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Fushë Kosovë
Pajisje : Pjesë rezerve
Shes te gjitha pjest e golfit 4
Golf 4 tdi me 1 te kuq me 2 te kuqe dhe me 3 te kuqe
Motorr
Menjaq 5 shpejtsi dhe 6 shpejtsi
Zamajac 5shpejtsi dhe 6 shpejtsi
Vakum me esp dhe pa esp
Interkuller me sigures dhe pa sigures
Fellne 16 coll 17 coll
Krilla
Dyr
Diska
Kurtne
Llagera
Gllavqina


044600619
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim