Kuk per golf 4 bora passat me qels

Shitet nga: femi 10 Gsh 06:32 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

55 EUR

Komuna: Fushë Kosovë
Pajisje : Pjesë rezerve
shes kuken per golf 4 bora passat etj, kuka osht me qels, montohet dhe qmontohet, osht origjinal e gjermonis,
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim