Kuka per golf 4

Shitet nga: Privat 29 Jan 12:38 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Fushë Kosovë
Pajisje : Pjesë rezerve
Shes kuka per golf 4
Limozindhe karavan
Kukat jon me instalim te vet
Kuk
Kom kuka me qels dhe te theshta

044600619
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim