Me marveshje

Shitet nga: Amiri 03 Jan 16:01 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Fushë Kosovë
Pajisje : Pjesë rezerve
Dera e dhjatht dhe krilla e djatht per vw passât 3 c vitit 2006-2009 ngjyr e zez
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim