Motor 1.9 tdi dhe me i te kuqe

Shitet nga: privat 29 Jan 12:34 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Fushë Kosovë
Pajisje : Pjesë rezerve
Shes motor 1.9 tdi dhe me i te kuqe
per golf 4 bora audi seat skoda
Zamajac korp llamell
66kw 90 pees
Motori shitet komplet ose that
tubina
alternator
anllaser
kryte vallanit
amortizera
diska
gllavqina
interkuller
instalimi i kerrit komplet 1.9 tdi dizell
etj etj
044600619
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim