Pjese per Kombi W-T2 Cinkro

Shitet nga: Osmani 04 Shk 13:33 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Fushë Kosovë
Pajisje : Pjesë rezerve
Shes nje zgllob dhe dy llagera per rrotet e para
zgllobi edhe llagerat jane te ri nga Gjermania, cmimi per zgllob eshte 60 euro , kurse per llagera 50 euro copa
po ashtu e shes edhe nje flutur per ftofje/nxemje ne kabine cmimi i saj eshte 30 euro .
e shes edhe nje kardan te bajtun osht komplet me kryqa edhe gumic eshte ne gjendje te mir cmimi 60 euro, te gjitha pjeset jane per tipin e kombit W-T2 cinkro
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim