Pjese per Passat 2,3&4

Shitet nga: Driloni 05 Krr 00:11 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Fushë Kosovë
Pajisje : Pjesë rezerve
Shes te gjitha pjeset per passat 2,3 dhe 4,ofroj motorr 1.9 tdi komplet me instalim dhe menjaq per passat 4,si dhe nje tjeter motorr 2.8 VR6 dhe nje 1.6 TD,po ashtu ofroj edhe nje menjaq per golf 4 TDI si dhe te gjitha pjeset tjera percjellese per WV.
Risi motor 1.9 per passat komplet(foto e pare).
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim